Информације о испиту из Микробиологије – јунски испитни рок 2022.

Практични испит из Микробиологије ће се одржати у петак 10. јуна у 10 часова у амфтеатру Патологија.

Обавезно је ношење заштитне маске, индекса и попуњене беле пријаве на практични испит.

Резултати практичног испита ће бити истакнути на сајту Факултета у петак, 10. јуна до 15 часова, као и на огласној табли Института за микробиологију и имунологију.

Увид у резултате практичног испита је заказан за понедељак, 13. јуна у периоду 09-09:15ч у доњој сали Института за микробиологију и имунологију (2. спрат).

Увид у резултате практичног испита за студнете који полажу усмени испи код проф. др Александра Џамића је у петак 10. јуна у 16 часова у Лабораторији за паразитологију и микологију.

Заказивање термина усмених испита је у кабинетима наставника у понедељак, 13. јуна у 10ч. Важна напомена – усмени испити се могу одржати и 13. јуна непосредно при заказивању.

Термини усмених испита код наставника који су заказали термине:

проф. др Александар Џамић – петак, 10. јун у 16 часова, Лабораторија за паразитологију и микологију

проф. др Ивана Дакић – понедељак, 13. јуна у 10 часова, кабинет наставника

доц. др Ирена Аранђеловић – четвртак и петак, 16. и 17. јун у 11 часова, кабинет наставника, распоред студената ће бити објављен 13. јуна

доц. др Ина Гајић – среда, 15. јун, 11 часова, кабинет наставника

проф. др Александра Кнежевић – среда, 15. јуна, 9:30 и 12 часова, кабинет наставника, распоред студената ће бити објављен 13. јуна

доц. др Елеонора Дубљанин – понедељак, 13. јуна у 10 часова, Лабораторија за паразитологију и микологију